5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (11 Votes)

tłumaczenia techniczne i specjalistyczne

 

Biuro tłumaczeń Warszawa - Co oferujemy

 

Biuro tłumaczeń „Tłumacz in Poland” to  nowoczesna agencja tłumaczeń, która znajduje się na terenie Warszawy i posiada bogate doświadczenie. Nasz zespół składa się z najlepszych fachowców, zarówno tłumaczy, native speakerów, jak również korektorów i weryfikatorów, którzy w każdej chwili pozostają do Państwa usług. Nasza oferta jest niezwykle bogata i obejmuje szerokie spektrum tłumaczeń językowych. Mamy Państwu do zaproponowania między innymi tłumaczenia przysięgłe oraz tłumaczenie zwykłe.

Odnośnie tłumaczenia dla firm - to mamy w ofercie nie tylko przysięgłe tłumaczenia dokumentów, ale i tłumaczenie specjalistyczne (tłumaczenia techniczne, medyczne, ekonomiczne, prawnicze,...). Specyfika techniczna także nie ma przed nami tajemnic, wystarczy zamówić tłumaczenia techniczne bądź specjalistyczne. Niezależnie, czy potrzebują Państwo tłumaczenia ustne, czy pisemne, chętnie podejmiemy się nowych zadań. Nasza agencja jest jedną z największych w stolicy, dlatego tłumaczenia Warszawa to z pewnością najlepszy pomysł.

 

Tłumaczenia przysięgłe Warszawa - Nasze języki

 

Niezależnie z jakiego języka tłumaczenia potrzebujesz, na nas zawsze możesz liczyć, a to dlatego, że stale poszerzamy naszą ofertę. W tej chwili dysponujemy tłumaczami, którzy posługują się biegle językiem, angielskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim, czeskim, francuskim, portugalskim, greckim, albańskim, ormiańskim, serbskim, chorwackim, czy chińskim, a to dopiero początek bardzo długiej listy. Dokładną liczbę mogą Państwo sprawdzić w zakładce „nasze języki”.

Jeżeli język, z którego tłumaczenia Państwo potrzebują nie znajduje się na stronie, to prosimy o wiadomość z zapytaniem. Bardzo możliwe, że będziemy mogli temu zaradzić, gdyż dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Najważniejsza jest przecież Państwa wygoda i zadowolenie. W naszej ofercie odnaleźć można ponadto tłumaczenia dla firm Warszawa, chociaż nasza działalność nie ogranicza się do tylko jednego miasta, chętnie pomożemy również w tłumaczeniach pisemnych, wykonywanych drogą internetową.

 

Tłumaczenia techniczne, specjalistyczne, medyczne, urzędowe

 

Biuro tłumaczeń Tłumacz in Poland wykonuje również tłumaczenia w języku polskim, ukraińskim, białoruskim oraz rosyjskim. W ramach tłumaczeń z tych języków możemy Państwu zaoferować między innymi tłumaczenia pisemne, zarówno tłumaczenia przysięgłe, jak również tłumaczenia specjalistyczne i notarialne, a także tłumaczenia techniczne, które bardzo często przydają się podczas poszukiwania pracy w innym kraju. W tym przypadku tłumaczymy na przykład certyfikaty, raporty z badań, katalogi, czy specyfikacje techniczne. To jednak nie koniec naszej oferty.

Proponujemy także tłumaczenia medyczne, biznesowe, urzędowe i prawne, a także redagowanie tekstów w docelowym języku według planu klienta. Podejmujemy się ponadto tłumaczeń ustnych, niezależnie czy są to tłumaczenia uwierzytelnione, czy zwykłe. Każdy może skorzystać z naszych usług, ponieważ podejmujemy się tłumaczeń dla osób prywatnych oraz tłumaczeń dla firm. Napisz do nas, a na pewno uzyskasz fachową obsługę. Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy tu specjalnie dla Państwa i staramy się jak najlepiej wykonać naszą pracę, gdyż zadowolenie klientów jest dla nas zawsze na pierwszy miejscu.